Níže najdete seznam společností, které se aktivně podílejí, nebo podporují chod nadačního fondu. Naši partneři jsou pro nás velice důležití nejen kvůli samotné podpoře, ale také pro budování jména a značky. Nespolupracujeme se společnostmi, které by mohly naše jméno poškodit, nebo je neshledáme jako přínosné. Děkujeme vám za váš zájem a podporu a věříme v úspěšnou spolupráci do budoucna.

ita

ITAGE, spol. s r.o.
ITAGE, spol. s r.o. je obchodní společnost působící v oblasti informačních technologií, jejich prodeje a servisu, více než 13 let. Za tuto dobu jsme získali mnoho certifikátů a stali se partnery mnoha význačných výrobců, mimo jiné jsme například Gold partner společnosti Intel, certifikovaný partner ESET, certifikovaný partner Adobe, autorizovaný dealer HP, certifikovaný prodejce Western Digital, certifikovaný partner Seagate, certifikovaný prodejce HAL3000, Silver partner Acer a spoustu dalších. Za dobu naší působnosti na trhu jsme úspěšně obsloužili více než 250 000 zákazníků a jsme známi především mezi zákazníky firemními a státní správou.

 

idtechID-Tech s.r.o.
Společnost působí v oblasti vývoje internetových aplikací, zabezpečení a správě informační infrastruktury. Základními službami, které poskytujeme, jsou především služby v oblasti IT outsourcingu. Tyto služby je určeny pro společnosti, které nemají vlastní IT oddělení, nebo jejich IT oddělení nestačí pokrývat všechny požadavky pracovníků společnsti. Zajistíme bezpečnost Vašeho serveru, evidenci sdílených prostředků, nastavení ochranných protokolů a také sledujeme pokusy o neoprávněné vniknutí. Samozřejmostí je zálohování a archivace Vašich dat. Součástí správy sítě je údržba, rekonfigurace a opravy serverů, PC, tiskáren, telefonů, scannerů a to vše v nejkratší možné době. Podle klientových potřeb zajišťujeme správu sítí založených na systémech Windows nebo Linux.

 

wrongWrongWare s.r.o.
Jsme ostravská digitální agentura, která Vám již třetím rokem pomáhá vytvářet špičková webová řešení. Navrhneme Vám a vytvoříme špičkové webové stránky s originálním grafickým designem na redakčním systému WordPress. Zakládáme si na komunikaci a kontinuálním zlepšování kvality. Víme, že tvorba webu není jen o perfektní technické realizaci, ale taky o silné strategii, účinné komunikaci a pečlivém servisu. Někteří z nás se věnují tvorbě webů již přes 15 let. Máme na svědomí webové prezentace politiků, politických stran, malých i velkých výrobních firem, společností nabízející služby, nadací, fondů i jednotlivců, nejen v ČR, ale taky na Slovensku, USA či Velké Británii.

 

Vyfot.eu
Chceš vyfotit zadarmo v Ostravě a okolí? Vyfot.eu je parta nadšenců, kteří rádi fotí a rádi se baví. Pracujeme bez nároku na honorář, protože honorářem jsou pro nás povedené fotografie, které nás posouvají dál. Snažíme se, abyste dostali fotografie v profesionální kvalitě, které se nebudete stydět prezentovat kdekoliv. Máme dostatečné vybavení i zkušenosti a rádi zdarma nafotíme i akce dětských domovů.

 

 

 

Chcete se stát partnerem a podpořit tak naši činnost? Kontaktujte nás